Jeśli Twoje dziąsła krwawią przy szczotkowaniu lub samoistnie, występuje ból i obrzęk, a dziąsła są żywo czerwone może to świadczyć o ich zapaleniu.

Nieleczone zapalenie dziąseł prowadzi w krótkim czasie do zapalenia przyzębia, ruchomości zębów, a nawet ich utraty. Dlatego bardzo ważne jest wczesne wykrycie choroby i natychmiastowe rozpoczęcie leczenia paradontozy.

Lekarze Elektoralna Dental Clinic przywiązują szczególną uwagę do diagnostyki chorób przyzębia, dysponujemy najnowszym sprzętem służącym do wczesnego rozpoznawania i leczenia chorób dziąseł. Jako jedyna klinika stomatologiczna w Polsce, oferujemy Państwu innowacyjną, autorską metodę bodźcowego leczenia parodontozy opracowaną przez dr Dżuliettę Kiworkową, polegającą na zahamowaniu choroby i niedopuszczeniu do jej dalszego rozwoju.

Zapalenie dziąseł lub przyzębia nie jest chorobą nieuleczalną, jednak ważne jest wczesne jej wykrycie i szybkie podjęcie leczenia. W Elektoralna Dental Clinic zadbamy, aby parodontoza nie zagrażała Twojemu uśmiechowi.