id1

Implantologia

Utrata choćby jednego zęba powoduje dyskomfort natury estetycznej, społecznej oraz psychologicznej.
id2

Ortodoncja

Zastanawiasz się nad leczeniem ortodontycznym, ale nie wiesz od czego zacząć? W naszej klinice spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających pacjentów i pozwalamy spełnić marzenia o zdrowym i pięknym uśmiechu.

id1

Protetyka Implantoprotetyka

Piękne zęby są marzeniem każdego z nas. W Elektoralna Dental Clinic każdy pacjent jest indywidualnie diagnozowany przez specjalistów podczas wstępnej konsultacji.

id4

Chirurgia stomatologiczna

W Elektoralna Dental Clinic wszystkie zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej wykonywane są zawsze przez zespół z wieloletnim doświadczeniem.

id5

Endodoncja

Endodoncja, czyli leczenie kanałowe jest często ostatnią szansą, pozwalającą na zachowanie zniszczonego próchnicą zęba w jamie ustnej.

id6

Diagnostyka zaburzeń narządu żucia

Częstym problemem w dzisiejszych czasach są dolegliwości związane z narządem żucia. Wielu specjalistów uważa, że jest to choroba cywilizacyjna wynikająca ze wzrostu poziomu stresu w życiu codziennym
id20

Periodontologia

Jeśli Twoje dziąsła krwawią przy szczotkowaniu lub samoistnie, występuje ból i obrzęk, a dziąsła są żywo czerwone może to świadczyć o ich zapaleniu. Nieleczone zapalenie dziąseł prowadzi w krótkim czasie do zapalenia przyzębia, ruchomości zębów, a nawet ich utraty.
id12

Stomatologia estetyczna

W naszej klinice stosujemy metody, które pozwalają pacjentowi uzyskać piękny, biały uśmiech. Posiadamy najnowsze systemy wybielania zębów (m. in. ZOOM, NITE WHITE).
id14

Wybielanie

Elektoralna Dental Clinic oferuje wybielanie zębów za pomocą szerokiej gamy sprawdzonych metod: ZOOM, Nite white, Wybielanie wewnętrzne, Wybielanie metodą łączoną.
id11

Pierwsza wizyta

W naszej klinice przestrzegamy ściśle określonych procedur związanych z pierwszorazową wizytą. Najważniejsze jest dla nas kompleksowe i dokładne zdiagnozowanie pacjenta i przedstawienie mu całościowego planu leczenia.
id21

Pedodoncja

W Elektoralna Dental Clinic stomatologia dziecięca jest praktykowana w przyjaznej, dzięki temu nasi mali pacjenci nabierają pozytywnego stosunku do wizyt w gabinecie stomatologicznym.
ID22

Leczenie w narkozie

Leczenie stomatologiczne w narkozie wbrew wielu opiniom jest zabiegiem bezpiecznym. Elektoralna Dental Clinic dysponuje pełnym zapleczem anestezjologicznym i jest w pełni dostosowana do wymogów i zaleceń związanych z bezpieczeństwem pacjenta.
id19

Sedacja

W Elektoralna Dental Clinic często mamy do czynienia z pacjentami, którzy bardzo boją się leczenia. Sedacja wziewna jest przyjazną i bardzo bezpieczną metodą walki ze stresem i brakiem tolerancji na ból.
id16

Stomatologia zachowawcza

Leczenie zachowawcze polega na leczeniu następstw próchnicy i ratowaniu tkanek własnych pacjenta.
id13

Nowoczesna Diagnostyka RTG

Tomografia komputerowa - zarówno fragmentów uzębienia jak i całej jamy ustnej.