Z troski o Państwa zdrowie i piękny uśmiech…

Elektoralna Dental Clinic to miejsce gdzie w najwyższym standardzie i przy pełnym zaangażowaniu personelu, w samym centrum Warszawy oferujemy Państwu pełen zakres usług stomatologicznych obejmujący, pełną diagnostykę RTG, chirurgię stomatologiczną, implantologię, protetykę, stomatologię estetyczną, wybielanie zębów, stomatologię zachowawczą z endodoncją, leczenie pod mikroskopem, periodontologię, ortodoncję, pedodoncję (leczenie dzieci), profilaktykę, leczenie w narkozie.

Dbając całościowo o pacjenta i jego potrzeby oferujemy leczenie interdyscyplinarne. Dzięki nowoczesnej diagnostyce i kompleksowemu podejściu możemy zaoferować Państwu dobranie odpowiedniego planu leczenia. Wszystkie zabiegi przeprowadza profesjonalny zespół lekarzy i higienistek, a do dyspozycji mają 10 doskonale wyposażonych, klimatyzowanych gabinetów oraz salę operacyjną.

Nowością w naszej klinice są zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej przeprowadzane przez Dr n. med. Elżbietę Radzikowską oraz lek. Med. Lek. Dent. Filipa Brzozowskiego.MediRaty to program finansowania usług medycznych w systemie ratalnym.

Szeroki wachlarz finansowanych zabiegów oraz bardzo dogodne warunki sprawiają, że MediRaty są doskonałym rozwiązaniem dla Pacjenta, który chce korzystać z usług medycznych na najwyższym poziomie, ale bez obciążania budżetu domowego.

Jeśli zainteresowani są Państwo ofertą zapraszamy na stronę:

MediRaty

Aktualności

     

    Nasza Klinika oferuje Państwu kompleksową obsługę pacjentów w czterech językach:

    W Elektoralna Dental Clinic wszystkie zabiegi wykonywane
    są zawsze przez zespół z wieloletnim doświadczeniem