Utrata choćby jednego zęba powoduje dyskomfort natury estetycznej, społecznej oraz psychologicznej.

Mając świadomość jak istotny jest piękny, kompletny uśmiech inwestujemy w rozwiązania długoterminowe, a nawet dożywotnie. Taką możliwość stwarzają tytanowe implanty, które wszczepia się w miejsce braku zębowego. Stanowi on odpowiednik utraconego korzenia, który integruje się z kością dając stabilną podbudowę dla widocznej części odbudowy czyli korony protetycznej. Rozwiązanie takie jest niezależne od sąsiednich zębów więc nie wymaga ich oszlifowania jeśli nie ma ku temu niezależnych wskazań.

W naszej klinice stosowane implanty zębowe są jednymi z najnowocześniejszych na świecie.

Produkowane są przez renomowane firmy takie jak: Straumann, Astra Tech, Systemy te zapewniają największy wybór zaawansowanych rozwiązań implantoprotetycznych.

Nasi lekarze (chirurdzy i protetycy) biorą udział w wyjątkowych i specjalistycznych badaniach prowadzonych przez firmę Straumann – „Straumann Study Project”. Jednym z naszych największych atutów jest zespół doskonale przygotowanych specjalistów, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe zapewniając tym samym usługi na najwyższym poziomie.